У Старичах відкрився перший в Україні центр імітаційого моделювання

Сьогодні, 15 вересня у 184 Навчальному центрі у Старичах за участі військових аташе іноземних країн відбулось відкриття центру імітаційного моделювання.

Про це повідомляє «Український мілітарний портал».

Урочиста церемонія проходила в навчальному корпусі відділення імітаційного моделювання.

«Цей центр унікальний, тому що буде можливість повністю моделювати різні ситуації, перевіряти рівень кожного військового і коригувати підготовку підрозділів. У ході бойових дій ми кожного дня стикаємося з різною тактикою, рішеннями і ситуаціями. Робота центру дозволить правильно робити висновки із ситуацій, що відбуваються в зоні АТО, планувати і змінювати підготовку наших військових», – повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

Крім будівництва корпусу, відновили роботу містечка «Інженерне» у навчальному центрі, де планується практичне відпрацювання тактичних дій із використаннями системи MILES.

За даними НУОУ, система MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System) призначена для імітації умов реального бою у тактичній підготовці. Вона дозволяє імітувати пряме збройне зіткнення підрозділів, у тому числі й діючих на бойовій техніці.

У Збройних Силах України, система MILES-2000 використовується вже майже три роки. Досвід її використання показує, що подібна імітація реального бою дозволяє істотно підвищити ефективність індивідуальної бойової підготовки військовослужбовців, а отже загальний рівень ефективності підрозділу.