У столичній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» осучаснили стерилізаційне відділення
onko.ks.ua

У столичній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» осучаснили стерилізаційне відділення

У понеділок, 18-го грудня, у спеціалізованій дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» розпочало роботу нове стерилізаційне відділення з сучасним обладнанням. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що центральне стерилізаційне відділення є окремим структурним підрозділом лікарні. У ньому проводять передстерилізаційне очищення виробів медичного призначення (інструментів, катетерів, зондів), а також стерилізують білизну та перев’язувальні матеріали паровим та повітряним методами.

Стерилізаційне відділення почало працювати з 1986-го року в «ОХМАТДИТ». З того часу в ньому ні разу не здійснювали ремонтні роботи. Застаріле обладнання перестало відповідати сучасним стандартам знезаражування.

Наприкінці минулого року адміністрація лікарні вирішила переоснастити та перевести відділення до нових приміщень, які відповідають сучасним санітарно-епідеміологічним стандартам.

«З середини травня розпочались роботи, які тривали до грудня 2017 р. Вартість проекту в цілому з обладнанням та його установкою склала 25,5 млн грн. Приміщення нового Центрального стерилізаційного відділення повністю оснащені сучасним обладнанням, меблями, розхідними матеріалами і готові до початку роботи для забезпечення повної потреби лікарні», — йдеться у повідомленні.

В уряді зазначають, що осучаснення відділення повинно зробити лікування та операції безпечнішими для дітей і медиків.

Нагадаємо, 13-го грудня на засіданні Кабміну схвалили введення в експлуатацію першої черги нового корпусу «Охматдит».