У столиці проходять позапланові перевірки перевізників

Державна служба України з транспортної безпеки проводить заходи щодо виявлення порушень серед київських перевізників. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу КМДА.

Зазначається, що днями почалися позапланові перевірки перевізників, які виходять на міські маршрути.

Якщо при перевірці перевізника у нього будуть порушення ліцензійних умов, відповідна комісія комплексно перевірить його діяльність та надалі розгляне питання про анулювання ліцензії на право пасажирських перевезень.

«Перші дні перевірок виявилися насиченими та продуктивними. За виявлені порушення на перевізників були складені акти. Вважаю за необхідне жорстко реагувати на найменші порушення, адже безпека пасажирів для нас у пріоритеті», – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За два дні у Києві перевірили маршрутки № 464, 459, 474, 497-К, 450, 437, 408, 201, 200-К, 198 та 194.

Зокрема, у маршрутці № 201 технічне завдання не відповідало заявленому в конкурсі, а в маршруті № 459 кількість транспортних засобів не відповідала договору.

Також під час перевірки виявили нелегального перевізника на маршруті № 501, який наказом Департаменту вже закритий. У результаті були накладені штрафні санкції на водія.

«Наша принципова позиція – замінити маршрутки комфортним та сучасним громадським транспортом. Для цього ми оновлюємо рухомий склад – закуповуємо автобуси, тролейбуси та трамваї високої місткості», – резюмував Симонов.

Позапланові перевірки перевізників триватимуть протягом наступних двох тижнів.

Департаменту транспортної інфраструктури КМДА анонсував проведення перевірок із 9 листопада.

Як повідомлялося, 6 листопада мер Києва Віталій Кличко доручив департаменту транспортної інфраструктури КМДА спільно з Держслужбою з безпеки на транспорті провести перевірку ліцензій і стандартів роботи перевізників, маршрутні таксі яких працюють у столиці.