У столиці створили раду національно-патріотичного виховання

Згідно з розпорядженням КМДА № 1346, у Києві розпочала роботу Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Київської міської держадміністрації.

Зазначається, що нову організаційну структуру створено задля того, щоб місцеві органи влади та громадські інститути активізували діяльність у сфері національно-патріотичного виховання.

Рада буде запроваджувати елементи національно-патріотичного виховання в державних та місцевих органах влади, в органах місцевого самоврядування, навчальних закладах, на підприємствах та в установах. Також на неї поклали функції інформаційно-просвітницькій діяльності у сфері національно-патріотичного виховання в столиці.

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання спрямовуватиме свою діяльність на розвиток української культури, популяризації національної духовно-культурної спадщини, розширення сфери застосування української мови. Рада повинна докласти зусиль задля збільшення громадян, які пишаються тим, що вони народилися в Україні, та які готові захищати її цілісність та незалежність.

Головою ради призначили заступника голови КМДА Олексія Резнікова.