У Вінниці розпочався Міжнародний авіаційний форум
vmr.gov.ua

У Вінниці розпочався Міжнародний авіаційний форум

Сьогодні, 18 жовтня, У Вінниці стартує Міжнародний авіаційний форум «Аероконгрес-2017», учасники якого обговорять проблеми та перспективи розвитку регіональних аеропортів. Про це повідомили в Асоціації «Аеропорти України», передає Укрінформ.

«Такі зустрічі усіх дотичних до проблем розвитку цивільної авіації сторін проводяться щорічно з 2013 року, основна тема нинішнього – міжнародний досвід розвитку регіональних аеропортів. Ми передбачили  й кілька новацій. Зокрема, буде виділено окремим блоком  авіацію загального призначення, або так звану малу авіацію. Також передбачений логістичний блок, учасниками якого з-поміж інших будуть представники «Укрзалізниці» та «Укрпошти»», — зазначають в Асоціації.

Значну увагу на «Аероконгрес-2017» приділять суміжній до авіації туристичній галузі. Організатори анонсують цікаві доповіді та презентації.

У рамках форуму відбудеться галузева виставка.

Участь у форумі беруть керівники та представники  Кабінету міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Державіаслужби, Міністерства оборони, Прикордонної та митної служби, а також народні депутати, власники аеропортів та іноземні гості.