У Закарпатті прикордонники затримали 12 нелегальних мігрантів
facebook.com/DPSUkraine

У Закарпатті прикордонники затримали 12 нелегальних мігрантів

В рамках проведення спецоперації «Кордон-2017» прикордонники Чопського загону затримали 12 незаконних мігрантів з Ємену, Судану та В’єтнаму. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

Повідомляється, що вночі на 11 жовтня працівники прикордонної служби спільно з офіцерами оперативно-розшукового відділу затримали поблизу державного кордону сімох людей, шість із яких —  громадяни Ємену, ще один — із Судану.

«Зі слів затриманих, вони прибули з далеких країв у прикордоння, щоб надалі  потрапити до країн Європейського Cоюзу в пошуках роботи», — повідомляється на сайті ДПСУ.

Крім того, зазначається, що ввечері 10 жовтня прикордонники Чопського загону також затримали п’ятьох нелегальних мігрантів. Повідомляється, що після отримання інформації про ймовірність появи поблизу кордону групи нелегалів, вони посилили заходи з охорони кордону та перемістились у село Полянська Гута Перечинського району, де невдовзі затримали п’ятьох громадян В’єтнаму — чотирьох жінок і одного чоловіка. Вони намагалися проникнути на територію Словаччини.

Усіх порушників було доставлено до пункту тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Там вони чекатимуть проведення фільтраційних заходів та складання процесуальних документів. Затриманих притягнть до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КупАП «Порушення або спроба порушення державного кордону».