У Запоріжжі провели 30 обшуків у справі про фіктивні тендери на суму 86,7 млн грн, - Луценко
facebook.com/LlutsenkoYuri

У Запоріжжі провели 30 обшуків у справі про фіктивні тендери на суму 86,7 млн грн, — Луценко

Сьогодні, 21 грудня, співробітники Харківської прокуратури та Служби безпеки провели 30 обшуків у Запоріжжі. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку генерального прокурора України Юрія Луценка.

Харківська прокуратура провела в Запоріжжі обшуки в службових кабінетах і за місцем проживання кількох місцевих високопосадовців, серед яких Владислав Марченко і заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Зазначається, що через вплив на посадових осіб депутат обласної ради Владислав Марченко та його брат нібито організовували фіктивні тендери на благоустрій парку ( 2,7 млн грн) та шкільні спортмайданчики ( 84 млн грн) з наперед визначеним переможцем.

«Справа в тому, що підозрюваним організатором схеми є заступник голови Запорізької облради В. Марченко, який згідно даних слідства разом з братом — очевидно в порядку сімейної самопомочі — лобіювали свої фірми через зв’язки з екс-опоблоківцем заступником мера Пустоваровим», — написав Луценко.

У рамках розслідування справи про проведення фіктивних тендерів правоохоронці затримали заступника голови Запорізької обласної ради, керівника фракції «Самопоміч» в облраді та керівника Запорізької облорганізації партії Владислава Марченка.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=857683974430779&set=pcb.857683997764110&type=3&theater