У Запоріжжі загорівся хостел, 5 осіб загинули, - ДСНС
zp.dsns.gov.ua

У Запоріжжі загорівся хостел, 5 осіб загинули, — ДСНС

Сьогодні вночі, 2 жовтня, на другому поверсі хостелу у Запоріжжі сталася пожежа. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області на своєму офіційному сайті.

Приміщення спалахнуло близько третьої ночі. На вікнах номерів були встановлені металеві решітки. Через це мешканці опинилися у вогняній пастці. Пожежники спилювали решітки та визволяли людей із вогню по висувній драбині. Вдалося врятувати четверо осіб, в тому числі восьмирічну дівчинку.

Під час ліквідації пожежі знайшли тіла 4 загиблих. Ще одна людина померла у кареті швидкої. Пожежу на площі 100 квадратних метрів ліквідували о 04:15.

Як повідомили у ДСНС України, на місці події працювало 52 чоловіка особового складу та 15 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. Наразі встановлюють причини пожежі.

У ході попереднього розслідування з’ясували, що хостел відкрили у кінці 2016 року. Протягом 2016-2017 років приміщення не перевіряли на дотримання пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки до Головного управління не надходила.

Нагадаємо, що 27 вересня в Києві в Інституті харчових технологій сталася пожежа.