У Житомирі весь комунальний транспорт обладнали терміналами
Прес-служба Житомирської міської ради

У Житомирі весь комунальний транспорт обладнали терміналами

Житомир став першим містом України, в якому весь комунальний громадський транспорт обладнали терміналами для оплати проїзду банківською карткою. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

Проект реалізується в рамках програми Житомирської міської ради «Електронний квиток» і спрямований на забезпечення оплати проїзду без використання готівки.

«Житомир став першим містом в Україні, де в наземному міському громадському транспорті впроваджено безконтактний розрахунок банківською картою. Окрім того, ми сьогодні є серед лідерів не лише в Україні,ай в числі найпрогресивніших європейських міст», — наголосив мер Житомира Сергій Сухомлин.

Повідомляється, що в 110 тролейбусах міста тепер встановлено стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів. Весь парк комунального транспорту (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами.

Проект було реалізовано спільно з Visa та ПриватБанком. У подальшому до програми «Електронного квитка» у місті долучаться й інші банки, додає прес-служба Житомирської міської ради.