У жовтневих рахунках киян за тепло буде відображено перерахунок за попередній сезон
flickr.com/geoffeg

У жовтневих рахунках киян за тепло буде відображено перерахунок за попередній сезон

У квитанціях за тепло, які отримають у жовтні мешканці близько 330 будинків у Києві, буде відображено результати перерахунку суми оплати за опалення в попередньому сезоні. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Київенерго.

У повідомленні йдеться про те, що деякі кияни у першій квитанції для оплати за тепло в цьому сезоні зможуть знайти графу «перерахунок», яка відображатиме скориговані дані щодо суми, сплаченої ними за опалення минулої осені та зими. Зазначається також, що, залежно від результатів перерахунку, інформація, наведена в цій графі, може відображати як необхідність доплатити за спожиті послуги, так і переплату, що зменшить суму оплати за жовтень.

«У першій квитанції за опалення у новому опалювальному сезоні 2017/2018 рр. мешканці близько 330 столичних будинків побачать суми до сплати у графах «нараховано» та «перерахунок». У графі «перерахунок» буде відображено перерахунок суми до сплати за опалення у минулому опалювальному сезоні. Сума може бути як з позначкою плюс (доплата), так і мінус (переплата)», — зазначають у Київенерго.

Крім того, в Київенерго уточнюють, що перерахунок — це коригування суми оплати за опалення, яке проводиться після закінчення сезону, передачі показань лічильників та інспекцій опалювальних площ. Зазначається, що воно проводиться для того, аби зробити більш коректними розрахунки клієнтів з енергокомпанією.