У ЗСУ створили єдиний орган управління медзабезпеченням
flickr.com/ministryofdefenceua

У ЗСУ створили єдиний орган управління медзабезпеченням

У Збройних силах України почне функціонувати єдиний орган управління медичним забезпеченням — Головне військово-медичне управління (ГВМУ). Його сформували відповідно до Директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Міноборони.

Як зазначили у міністерстві, новостворена структура повинна налагодити систему медичного забезпечення відповідно до потреб ЗСУ і стандартів НАТО.

На ГВМУ виконуватиме наступні функції:

  • організація медичного забезпечення ЗСУ,
  • управління медичною службою ЗСУ,
  • участь у реалізації держполітики в галузі охорони здоров’я військовослужбовців, членів їхніх родин, ветеранів війни.

Новий орган підпорядковано міністру оборони України.

«З питань планування, застосування, управління силами і засобами медичної служби Збройних Сил та їх підготовки Головне управління підпорядковується начальнику Генерального штабу — Головнокомандувачу Збройних Сил України», — зазначили в прес-службі міністерства.

У відомстві також повідомили про розформування Центрального військово-медичного управління ЗСУ. Крім того, у процесі розформування перебуває і Військово-медичний департамент Міноборони.

Полковника медичної служби Охонька О.В. призначили тимчасово в.о. начальника Головного військово-медичного управління — начальника медичної служби ЗСУ.