У ЗСУ визначились з графіком переходу на харчування за каталогом
Фото — Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

У ЗСУ визначились з графіком переходу на харчування за каталогом

Управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ розробило план-графік, за яким військові частини цьогоріч мають перейти на нову систему харчування. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Управління.

Новий підхід передбачає застосування каталогу продуктів. Кожен керівник військової частини матиме змогу самостійно замовляти харчування для своїх військових, виходячи із установленої добової суми.

Графік було розроблено задля виконання наказу міністра оборони України №12 від 12 січня 2018 року. Документ подано на розгляд його заступникові.

На проведеній нараді було погоджено терміни переходи на нову систему харчування. Так, у 2018 році харчуватися за каталогом мають понад 50 військових частин та понад 50 частин, прикріплених до них.

«При цьому дві частини уже в цьому році перейшли (А0224 та ВМКЦ Південного регіону) та з 1 лютого повністю перейдуть на харчування по каталогу», — повідомили в Управлінні ЗСУ.

У 2017 році нову систему продовольчого забезпечення ввели у 23-х військових частинах та установах.

Раніше заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко зазначав, що нові раціони включатимуть готові страви у зручному пакуванні з безполуменевим розігрівачем.