Учаснику мітингу, що побив правоохоронця під Радою, обирають запобіжний захід
facebook.com/kutiepov

Учаснику мітингу, що побив правоохоронця під Радою, обирають запобіжний захід

Протестувальнику, що завдав тілесних ушкоджень правоохоронцю під час акції протесту біля парламенту, зараз обирають запобіжний захід. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на УНН.

Йдеться про учасника мітингу з позивним «Яр». Це той самий активіст, в якого пізніше трапилася сутичка з народним депутатом Єгором Соболєвим. Таку інформацію журналісти отримали від генпрокурора Юрія Луценка.

«Є декілька затриманих по справі побиття або учасників мітингу, або правоохоронців, або депутатів. Буквально зараз відбувається один із таких процесів щодо обрання міри запобіжного заходу щодо учасника акції, який спочатку під час пронесення наметів накинувся на одного працівника правоохоронного органу, повалив його на підлогу і наносив йому побої», — розповів Луценко.

Він також додав, що прокуратура враховує той факт, що активіст раніше захищав Донецький аеропорт і брав участь в інших бойових діях у зоні проведення АТО.

«За моєю особистою рекомендацією прокурор в процесі буде просити не арешт а домашній арешт», — наголосив Юрій Луценко.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що за фактом поранення правоохоронця під час мітингів біля будівлі Верховної Ради було відкрито кримінальне провадження.