Україна долучилася до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу.

«Участь України в IRENA сприятиме доступу України до пільгових кредитів та отриманню рекомендацій щодо удосконалення законодавства у галузі відновлюваної енергетики», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закон дозволить використовувати світовий досвід у галузі відновлюваних джерел енергії, розширить можливість залучення кращих знань і технологій у цій сфері, а також ефективних фінансових механізмів для реалізації відповідних проектів.

«Приєднання до Статуту — це черговий крок до чистої, безпечної енергії, яка сприятиме зменшенню залежності економіки України від імпорту традиційних енергоносіїв та підвищенню ефективності споживання паливно-енергетичних ресурсів» — написав Петро Порошенко у Twitter.

Нагадаємо, 5 грудня народні депутати схвалили законопроект «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)».

За проект закону проголосувало 254 депутати.