Україна посилила охорону кордонів на заході, півночі та сході країни

Держприкордонслужба посилила додатковими резервами найбільш загрозливі напрямки кордону на заході, сході та півночі країни. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу відомства.

«Продовжуються активні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні та у контрольованих прикордонних районах України, зокрема на напрямках лінії кордону з країнами Європейського Союзу та на східній ділянці», — йдеться у повідомленні.

Насамперед, проводення заході пов’язане із можливою активізацією протиправної діяльності. Йдеться про переміщенням сигарет та груп нелегальних мігрантів.

У прес-службі уточнили, що посилення протидії протиправній діяльності триватиме до кінця січня 2018 року у зонах відповідальності Східного, Північного та Західного регіональних управлінь.

Загалом для виконання поставлених завдань додатково залучено понад 200 військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Головного центру підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота та інших резервів прикордонного відомства.

«У складі прикордонних нарядів офіцери та військовослужбовці за контрактом, які вибувають на посилення, виконуватимуть завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть будь-яким спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням та іншим протиправним діям на кордоні України», — зазначають у прес-службі.

Резерви вже направлені у Чернівецьку, Закарпатську та Волинську області.

Зокрема, в Чернівецький прикордонний загін прибули понад півсотні військовослужбовців, з яких чимала кількість фахівців-кінологів з добре натренованими розшуковими собаками.

Решта резервів Держприкордонслужби прибудуть до кінця цього тижня в інші підрозділи регіональних управлінь.

В ДПСУ нагадали, що недавно до охорони кордону залучалися майже 100 офіцерів. Як зазначають у відомстві, залучення резервів дозволяє більш щільно здійснювати охорону державного кордону, зокрема на віддалених місцях тривалого несення служби.