Україна та Арабські Емірати домовилися про безвізовий режим
twitter.com/STsegolko

Україна та Арабські Емірати домовилися про безвізовий режим

Під час переговорів з прем’єр-міністром ОАЕ, що Петро Порошенко провів у ході візиту до Арабських Еміратів було досягнуто домовленості про безвізовий режим між державами. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

Зазначається, що у ході переговорів Порошенко та прем’єр-міністр ОАЕ, правитель Емірату Дубай шейх Мухаммед бін Рашид Аль Мактум підписали Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про скасування віз.

Крім того, було підписано Угоду про співробітництво у сфері культури між урядами України та ОАЕ. В Адміністрації Президента наголошують, що підписання документа дозволить розширити співпрацю між Україною й Арабськими Еміратами в культурно-мистецькій сфері, а також сприятиме популяризації національних культур України та ОАЕ.

Також у ході зустрічі сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між ДКАУ та Космічним агентством ОАЕ у питаннях дослідження космосу. Документ передбачає розвиток промислового, наукового і технічного обміну між країнами в галузі дослідження космічного простору.

Нагадаємо, вчора Петро Порошенко відвідав з офіційним візитом Саудівську Аравію, де під час низки зустрічей обговорив можливості міжнародної співпраці та домовився про спрощення візового режиму.