Україна та Молдова уклали угоду про реадмісію та спільний контроль держкордону
twitter.com/VGroysman

Україна та Молдова уклали угоду про реадмісію та спільний контроль держкордону

Українська та молдовська сторони підписали договір про реадмісію осіб та спільний контроль на держкордоні. Угоду підписали у рамках робочої поїздки урядової делегації України на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Підписали Угоду про реадмісію осіб, а також Угоду про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у КПП на кордоні», — написав Гройсман у Twitter.

Угоду про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів і предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон зі сторони України підписав голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал. Її уклали на 5 років з автоматичним продовженням на наступні п’ятирічні терміни, якщо жодна зі сторін не повідомить про намір розірвання.

Договір про реадмісію та імплементаційний протокол про порядок реалізації угоди зі сторони України підписав голова Державної міграційної служби Максим Соколюк, а зі сторони Молдови — голова департаменту прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Молдови.