Україна увійшла у топ-30 найсильніших армій світу
voskresenka-gromada.gov.ua

Україна увійшла у топ-30 найсильніших армій світу

Українська армія піднялася у світовому рейтингу армій на одну позицію, посівши 29 місце. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на «112 Україна».

Збройні сили України за рік піднялися на одну сходинку в рейтингу найсильніших армій світу Global Firepower і посіли 29 місце. Всього у рейтингу 136 країн. ЗСУ наразі знаходяться між Грецією (28 місце) і Чехією (30 місце).

Перша трійка армій світу залишається незмінною. На першому місці — США, за нею Росія і Китай. Армія Ізраїлю опустилася в цьому році на 16 місце, Польща посіла 22 місце, Білорусь 42, а Угорщина — 57 місце. На останньому місці розташувався Бутан.

Для створення рейтингу компанія провела комплексне дослідження, в ході якого врахувала понад 50 чинників. Країни, у яких є ядерний арсенал, отримували бонусні бали. Також додаткові бали отримували країни, які є членами НАТО.

«За останні чотири роки нам вдалося не просто відродити армію, а й перетворити ЗСУ на одну з найбільш ефективних армій у Європі», — відзначив Петро Порошенко у своєму Twitter.

Нагадаємо, протягом 16 квітня терористи здійснили 52 обстріли українських позицій. 1 український військовий загинув, ще 5 — травмовано.