Україна вперше демонструє воєнні розробки на виставці в США
facebook.com/ukroboronprom

Україна вперше демонструє воєнні розробки на виставці в США

Державний концерн «Укроборонпром» уперше представляє новітні розробки оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017, що проходить у 9-11 жовтня у Вашингтоні. Про це повідомили на офіційному сайті концерну.

Міжнародна виставка озброєння AUSA (Association of the US Army) є одним із впливових світових оборонних заходів, де країни-учасники представляють новітні високотехнологічні розробки військової техніки та зброї.

У концерні заявили, що участь у заході такого рівня є знаковою подією не лише для підприємства, але і для всієї України. Це допоможе нашій державі посилити позиції надійного та перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

«Цього року ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну у цій виставці є знаковою подією для всієї України», –зазначили в Укроборонпромі.

На стенді Укроборонпрому представлено новітню українську техніку: бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння. Крім того, концерн презентує новітню безпілотну техніку, що була розроблена та виготовлена в Україні з урахуванням досвіду ведення гібридної війни.