Українська компанія розробила інноваційний метод переробки титану
facebook.com/velta.ua

Українська компанія розробила інноваційний метод переробки титану

Підприємство Velta RD Titan представило розроблений інноваційний спосіб отримання двоокису титану (TiO2) на TiO2 World Summit в Іспанії. Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті.

Новий метод називається i-TiO2. Він може стати альтернативою сульфатному та хлоридному способам отримання пігментного двоокису титану, які відкрили ще в 20-му сторіччі. Над його розробкою працюють вчені R&D центру. План розробки з подальшими вибобуванянями на практиці розраховано на 3 роки

Velta RD Titan бачить потенціал пігментного двоокису, як одного з важливих матеріалів для ходу Промислової революції 4.0, адже білий пігмент — це основа для виробництва лакофарбових, плівкових матеріалів, пластмас, штучної шкіри та іншого.

«Під час стрімкого технологічного розвитку все більше інноваторів звертають увагу на ТіО2 продукцію, але для вибухового зростання цього матеріалу необхідне значне здешевлення процесу виробництва. Наші розробки дозволять знизити собівартість, а отже розширити використання титанової продукції, як в класичному, так й в інноваційних ринках», — зазначи технічний директор Velta RD Titan Андрій Гончар.

Обов’язкова вимога до методу і-ТіО2 – при виробництві слід дотримуватися максимальної екологічності.

Velta RD Titan заснували дві українські компаніі RD Titan group та Velta Group Global. Остання володіє двома ресурсними активами титанових руд у Кіровоградській області. RD Titan group досліджує та розробляє технології для основного виробництва діоксиду титану та нових марок ТіО2.