Українська компанія запровадила ноу-хау для перевезень у країнах зі спекотним кліматом
скрін

Українська компанія запровадила ноу-хау для перевезень у країнах зі спекотним кліматом

Українська компанія-оператор поповнила свій парк критими вагонами, що мають нововведення для експлуатації в країнах з жарким кліматом, зокрема, в Середній Азії. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Особливістю таких вагонів, стали пофарбовані у білий колір дахи. Як відомо, цей колір відбиває сонячні промені, отже інновація, як відзначають в компанії, позитивно позначиться на якості та збереження вантажів у таких критих вагонах.

Зазначається, що вагони мають намір використовувати для перевезення продуктових і промислових вантажів у напрямку Середньої Азії. Тривалість служби одного вагона — 32 роки.

«Дані криті вагони збільшують пропозицію на ринку нового рухомого складу, адаптованого під потреби країн з жарким кліматом. Одним з пріоритетів нашої компанії є пропозиція якісних вагонів для їх роботи з палетованими вантажами на обох поромних переправах у Чорному і Каспійському морях, країнах Закавказзя та Середньої Азії. Сьогодні ми застосовуємо нову для України практику фарбування даху вагонів в білий колір, що відбиває сонячні промені», — заявив СЕО » Квадро Центр» Олександр Ткачук.