Українська розробка отримала фінансування від Єврокомісії
uprom.info

Українська розробка отримала фінансування від Єврокомісії

Український стартап SolarGaps отримав фінансування від Європейської комісії в розмірі 50 тис. євро. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Національний Промисловий Портал. 

Зазначається, що SolarGaps — це жалюзі із сонячними батареями, які не лише захищають приміщення від сонця, але й генерують при цьому електроенергію.

«Стартап SolarGaps виробляє «розумні» жалюзі, які генерують сонячну енергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. У червні цього року компанія зібрала більше 100 тис. доларів на Kickstarter», — йдеться в повідомленні.

Європейська комісія профінансувала SolarGaps у рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME. Засновник компанії повідомив, що отримані кошти витратять на сертифікацію продукції в Європі, лабораторні дослідження й маркетинг. Також SolarGaps має намір податися на другий етап програми. Даний етап передбачає фінансування в розмірі 1,5 млн євро.

Відомо, що Horizon 2020 — це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, розрахована на 2014 — 2020 роки. Її бюджет становить близько €80 млрд. У грудні 2016 року в рамках Horizon 2020 кошти також отримав український стартап Polyteda Cloud. Тоді розмір фінансування Єврокомісією склав 1,2 млн євро.