Українські бійці взяли під контроль ще одне село в «сірій зоні» на Луганщині
Скрін

Українські бійці взяли під контроль ще одне село в «сірій зоні» на Луганщині

Військовослужбовці ЗСУ взяли під свій контроль село Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області, яке знаходиться в «сірій зоні» на лінії розмежування. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на сайт Міністерства оборони України.

З 2015 року околиці села були крайніми позиціями ЗСУ з одного боку та позиціями бойовиків з іншого.

Нещодавно військовослужбовці ЗСУ поліпшили своє тактичне положення, просунувшися вздовж лінії розмежування на кілька кілометрів, і взяли Новоолександрівку під свій контроль.

«Противник, звичайно, час від часу намагається повернути втрачене. Удень працюють і снайпери, і стрілецька зброя. Вночі місцями пострілюють з великокаліберних кулеметів. Але ми вже міцно вчепилися в цей шматок землі… Так і будемо просуватися далі, потихеньку, але не спиняючись», — розповів військовослужбовець.

За даними Всеукраїнського перепису населення, в 2001 році в селі проживало 124 людини, зараз у селі залишилося менше 20. Зазначається, що у селі немає газу, а з літа 2014 року — й електроенергії.

Військослужбовець Констянтин зазначив, що місцеві жителі трошки насторожені та налякані близькістю українських військових, але бійці намагаються створювати позитивний імідж українського військового службовця.