Українські боєприпаси успішно пройшли випробування, - Турчинов
turchynov.com

Українські боєприпаси успішно пройшли випробування, — Турчинов

Відбулися успішні військові випробування боєприпасів, вироблених на українських підприємствах. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на заяву Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова після завершення випробувань на військовому полігоні у Дівичках.

За словами Турчинова, РНБО України поставила завдання перед українським оборонним комплексом налагодити виробництво боєприпасів.

«Це дуже важлива тема для зміцнення обороноздатності країни, її актуальність значно зросла після того, як було знищено два наших потужних арсенали», — зазначив він.

Секретар РНБО України заявив, що військові випробування боєприпасів українського виробництва пройшли успішно.

«Це найдефіцитніша група боєприпасів, а саме: 152-мм снаряди, гранати (ВОГ) для АГС і 60-мм міни для нових українських мінометів, які вже поставлені на озброєння Збройних Сил України», — резюмував він, додавши, що під час стрільб усі боєприпаси підтвердили задані бойові характеристики.

Олександр Турчинов зазначив, що після проведення найближчим часом державних випробувань та прийняття на озброєння цих боєприпасів розпочнеться їх серійне виробництво.

Він також наголосив, що після початку серійного виробництва «у наших військових на фронті вже не буде проблем ані з гранатами для АГС, ані з боєприпасами крупного калібру, ані з мінами для мінометів».