Українські лікарі отримають доступ до баз Британського медичного журналу, — МОЗ

Міністерство охорони здоров’я надало доступ до баз даних Британського медичного журналу (British Medical Journal, BMJ) – одного з найавторитетніших фахових видань для професійного зростання медиків. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу МОЗ.

«Міністерство охорони здоров’я спільно з Британським медичним журналом запустило ініціативу, яка надасть українським лікарям можливість безперервної медичної освіти онлайн та доступу до швидких відповідей на клінічні запитання від експертів галузі», — йдеться у повідомленні.

Журнал надав доступ українським лікарям до двох своїх найбільших освітніх ресурсів — це MJ Best Practice та BMJ Learning («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»).

У Міністерстві радять проходити програму практикуючим лікарям, особливо фахівцям, які починають працювати.

Записатися на безкоштовний курс можна через лікарів-координаторів Британського медичного журналу в Україні, чиї контактні дані можна знайти за посиланням. Вони забезпечуватимуть надання кодів доступу до ресурсу.

Наразі у МОЗ працюють над розширенням бази координаторів.

«Лікарі, які прагнуть долучитися до ініціативи, але не знайшли у таблиці координатора від свого регіону, можуть звернутися безпосередньо до Керівника програми від BMJ Олени Новічкової за електронною адресою enovichkova@bmj.com», — додають у відомстві.