Українські обмудсмени отримали сучасну комп’ютерну техніку від Європи
npu.gov.ua

Українські обмудсмени отримали сучасну комп’ютерну техніку від Європи

Понад 40 комп’ютерів  з програмним забезпеченням та обладнанням передала Рада Європи Управлінню забезпечення прав людини (УЗПЛ) Національної поліції. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

Передача техніки відбулася 21 грудня під час зустрічі Голови Національної поліції Сергія Князєва та Голови Офісу Ради Європи в Україні Мортена Енберга.

Сергій Князєв подякував Мортену Енбергу та зауважив, що новостворене Управління забезпечення прав людини успішно функціонує.

«Процес реформування – незупинний. Ми щодня чомусь навчаємося, зокрема – такій специфічній роботі, яка ведеться сьогодні новоствореним підрозділом», – заявив голова Нацполіції.

Як підкреслив Голова Офісу Ради Європи, теперішній процес реформування поліції України є одним з яскравих прикладів успіху реформи. На думку європейський партнерів,сучасні комп’ютери допоможуть більш ефективно забезпечувати дотримання прав людини в органах і підрозділах поліції.

«Ми пишаємося тим, що можемо працювати з вами. Звичайно, хочемо і в подальшому підтримувати ваші реформи, ваші зусилля, і готові це робити. Сьогодні це – лише маленька частина нашої підтримки, але ми сподіваємося, що це дає вам можливість працювати більш ефективно», – зауважив Мортен Енберг.

npu.gov.ua
npu.gov.ua