Українські рятувальники отримали нову техніку від німецьких партнерів
mvs.gov.ua

Українські рятувальники отримали нову техніку від німецьких партнерів

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ» надало надзвичайникам України нову спеціальну аварійно-рятувальну техніку. Також для 48-ми українських рятувальників було організовано 5-денний тренінг по роботі з оснащенням нових машин та домедичнку підготовку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС України.

Зазначається, що отримані автомобілі САРМ-Л німецького виробництва облаштовані спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, яке відповідає європейським стандартам.

Транспортні засоби можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організації радіозв’язку у радіусі 20 км, ліквідації пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої.

Очікується, що нова спецтехніка найближчим часом запрацює на найбільш небезпечних ділянках доріг у Маріуполі, Борисполі, Лисичанську, Лубнах, Харкові та Києві.

Під час тренінгу, що тривав з 15 по 19 січня, рятувальників ознайомили з оснащенням нових аварійно-рятувальних машин. Також було проведено домедичну підготовку із відпрацюванням сценаріїв типових травм постраждалих та деформацій авто при ДТП.