Українські військові почнуть участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve X
censor.net.ua

Українські військові почнуть участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve X

Українські бійці 79 окремої десантно-штурмової бригади і танковий взвод 14 окремої механізованої бригади почали участь в міжнародних навчаннях Combined Resolve X. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко у Facebook.

«Наші бійці 79 окремої десантно-штурмової бригади і танковий взвод 14 окремої механізованої бригади почали участь в міжнародних навчаннях Combined Resolve X. В цьому році в заході беруть участь близько 3700 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО і партнерів Альянсу. Під час навчань українська десантно -штурмовая рота буде озброєна сім’ю БТР-80, а танкісти будуть виконувати завдання на п’яти танках Т-84. За чотири роки ми відновили і розбудували українську армію. Продовжуємо вдосконалювати наше військо!», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 23 квітня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України та генерал армії України Віктор Муженко нагородив представників військ зв’язку Збройних Сил України, які стали переможцями змагань НАТО з програмування «TIDE Hackathon 2018».