Українські виші скасували заняття до весни через відсутність коштів для оплати за тепло
flickr.com/mnicolem

Українські виші скасували заняття до весни через відсутність коштів для оплати за тепло

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка скасував заняття до весни у зв’язку з відсутністю коштів для оплати за тепло та електроенергію. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку експерта з питань енергетики Андрія Геруса.

«Формально - це називається «дистанційне навчання». Але всі розуміють, що ні методики дистанційного навчання, ні кваліфікації викладачів для дистанційного навчання у нас немає. Ну читайте книжки, розв’язуйте задачі. У студентів свої плани: трохи відпочити, трохи підзаробити», - написав він.

Як повідомляє «Громадське радіо», цю інформацію підтвердив студент університету.

За його словами, їх перевели в режим дистанційного навчання, але досі студенти не отримали рекомендацій та настанов від викладачів.

Студент додав, що в такому режимі вони навчатимуться до 5 березня.

Зазначимо, що КНУ імені Шевченка — не єдиний виш, який змінює умови навчання на зиму. В Національному університеті «Львівська політехніка», наприклад, новий графік стартував ще з грудня — під час зимової сесії.

«Ми шукаємо гроші самостійно, маємо надходження з наукової праці чи з продажу розробок. Але на комунальні послуги їх все одно не вистачає. Тому не йдеться навіть про економію. Якби в нас були кошти, ми б не економили», — пояснив проректор «Львівської політехніки» Олег Давидчак.

Так, у ВНЗ вирішили запровадити дистанційне навчання — до 4 березня.