Український електобайк Delfast eBike вийшов на Kickstarter
Digital Trends

Український електобайк Delfast eBike вийшов на Kickstarter

Електробайк українського виробництва DelFast eBike із рекордним запасом ходу, про який ми повідомляли раніше, вийшов на  Kickstarter. Про це йдеться на офіційному сайті. 

На краудфандінговой платформі Kickstarter розпочалася кампанія зі збору коштів на модель електробайка Delfast, який встиг стати відомим в Україні та за кордоном. Цю подію не оминув увагою Прем’єр-міністр України на сторінці у Facebook.

Для кожної версії байка – Light, Top та Prime —  автори передбачили відразу п’ять цінників, від найдоступнішого до особливої ціною для бекерів.

Бюджетна версія Lite може коштувати від  2449 до 3489 доларів, роздрібна ціна, за якою байк продаватимуть після завершення кампанії збору коштів —  4160 доларів. Ціна моделі Prime — від 2989  до $4289 доларів, роздрібна становитиме 5180 доларів. Бюджетна версія моделі Top — від  3829 до  5879 доларів, у роздріб можна буде придбати модель за ціною 6890 доларів.

Творці DelFast eBike планують зібрати до 1 листопада 2017 року 50 тисяч доларів і почати поставки електробайка у травні 2018 року. Наразі у кампанію вклалися 6 чоловік, їхній внесок становить трохи менше третини необхідної суми — 14,4 тис доларів.