Український електробайк DelFast eBike зібрав на Kickstarter вже 120 тисяч доларів
facebook.com/delfastbikes

Український електробайк DelFast eBike зібрав на Kickstarter вже 120 тисяч доларів

Український електробайк DelFast eBike подолав на Kickstarter позначку в 100 тис доларів, більш ніж удвічі перевищивши заплановану планку. Про це повідомляє ITC.ua

На честь успіху виробники розширили доступну палітру кольорів. Кожен, хто вклав кошти в підтримку проекту на Kickstarter, зможе безкоштовно вибрати колір для будь-якої з трьох версій електробайка. Варіантів кольорів наразі пропонують шість: Jet Black, Platinum, Sapphire Blue, Amber, Ruby Red та Emerald Green.

Бюджетна версія Lite за умовами кампанії на Kickstarter коштує від 2,5 до 3,5 тисяч доларів, базова Prime — від 3 до 4,3 тисяч і преміум версія під назвою Top — від 3,8 до 5,9 тисяч. На даний момент найпривабливіші з точки зору ціни пропозиції закінчилися для всіх трьох версій, а найпопулярнішим став DelFast eBike Prime — в нього вклалися 19 покупців, і зараз найдоступніший цінник для цієї версії становить 3589 доларів.

На момент публікації DelFast eBike зібрав на Kickstarter майже 120 тисяч доларів, до закінчення кампанії залишається 28 днів.

Раніше ми писали, що виробник українських електробайків із рекордним запасом ходу почав збір коштів на платформі Kickstarter.