Українці окупованого Криму зможуть через Skype повідомляти прокуратуру про злочини проти них
flickr.com/thomasmalbaux

Українці окупованого Криму зможуть через Skype повідомляти прокуратуру про злочини проти них

На офіційному сайті прокуратури АР Крим розмістили електронну форму для анонімних повідомлень про факти порушень прав людини. Крім того, запроваджено відеозв’язок з прокуратурою АР Крим через Skype. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт прокуратури півострова.

У прокуратурі вважають, що зазначені нововведення повинні створити безпечні умови для інформування про випадки порушення прав кримчан, вчинення проти них воєнних злочинів та інших загроз окупаційного режиму.

Можливість відеозв’язку через Skype створили задля ефективного діалогу між прокуратурою Криму та громадянами, які або постраждали від порушення їх прав, або стали свідками таких порушень.

Зв’язок буде доступний щотижня з вівторка по четвер з 10:00 до 13:00.

«Встановлення ефективного зворотного зв’язку з населенням, за існуючого режиму тимчасової окупації РФ частини території України – АР Крим та м. Севастополя, ‒ є важливою невід’ємною умовою своєчасного виявлення та фіксації випадків порушення окупаційною владою конституційних прав людини, вчинення щодо кримчан воєнних злочинів та злочинів проти людяності, з метою подальшого притягнення винних до кримінальної відповідальності на національному та міжнародному рівні», — зазначили у прокуратурі.