Українці відпочиватимуть чотири дні на травневі свята
galinfo.com.ua

Українці відпочиватимуть чотири дні на травневі свята

У зв’язку з травневими святами українці відпочиватимуть чотири дні. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Згідно з постановою від 11 січня 2018 року урядом прийнято рішення про перенесення робочих днів на період травневих свят. Для працівників підприємств, установ та організацій з п’ятиденним робочим тижнем, окрім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ робочі дні перенесено з:

  • понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;
  • п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;
  • понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;
  • понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Урядовий портал також зазначає, що перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і при цьому сприятиме створенню сприятливих умов для святкування у 2018 році 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня — Різдва Христового та у 2019 році 1 січня — Нового року, а також надасть змогу громадянам заздалегідь планувати час відпочинку.