Українці зможуть ставити транспортні засоби на облік в автосалонах
facebook.com/hsc.gov.ua

Українці зможуть ставити транспортні засоби на облік в автосалонах

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів (ВААІД) Олег Назаренко повідомив про підготовку процедури реєстрації транспорту в автомобільних салонах. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Олега Назаренка.

Очільник ВААІД зазначив, що незабаром методику взяття легкових і вантажних авто, мотоциклів та мототехніки спростять. Для цього було створено 10-го листопада Громадську рада при МВС, головою якої став Олег Назаренко.

Таким чином, згодом в автосалонах можна буде писати заяви на взяття на облік транспортних засобів та здійснювати необхідні платежі.

«Почнемо за принципом” степ бай степ “з нових, а потім у разі удачі експерименту перейдемо на б/у авто (трейд-ін і т.д.)» — написав Назаренко у Facebook.

За його словами, менеджер автосалону після отримання заяви від покупця повинен буде заповнювати документацію та формувати свідоцтво про реєстрацію ТЗ. Далі за авто буде закріплять державний номер. Зазначена інформація буде передана до бази сервісних центрів МВС, де після перевірки даних роздрукують свідоцтво про реєстрацію авто чи іншого транспортного засобу.

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу можна буде отримати в автосалоні або кур’єром. За словами Назаренка, зазначені послуги надаватимуться безкоштовно.

Він додав, що у процесі впровадження процедури вона може змінитися, оскільки на сьогодні тільки розпочинається розробка необхідних змін до законодавства України.

Нагадаємо, голова МВС Арсен Аваков презентував на спеціальному засіданні Кабміну ряд важливих змін до законів для посилення безпеки на дорогах.