"Укроборонпром" показав новий український танк. Відео, фото
Укроборонпром

«Укроборонпром» показав новий український танк. Відео, фото

Бойовий танк Т-72АМТ від Київського бронетанкового заводу проходить вогневі випробування на військових полігонах. Про це повідомляє прес-служба державного концерну «Укроборонпром», до складу якого входить завод.

«Цілий комплекс випробувань призначений для опрацювання всіх режимів стрільби нового танку різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети «Комбат», — розповідають в «Укроборонпромі».

Завдяки використанню нової високоточної зброї можливо знищити бронетехніку противника на дальності до 5 км, а ракета «Комбат» здатна пробити броню товщиною 750 мм.

«Потужності «Комбату» достатньо для знищення навіть найзахищених ворожих танків», — наголошують в «Укроборонпромі».

Окрім того, зазначають у концерні, танк має рівень захисту нового покоління, який забезпечується елементами динамічного захисту та протикумулятивними решітками. «Таке поєднання виявилось одним з найбільш ефективних під час боїв на сході України», — зазначається.

Танк отримав прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління для всіх членів екіпажу та нічний приціл для ведення вогню високоточними ракетами.

На танк встановлений комплект з 2 цифрових радіостанцій з захищеним каналами зв‘язку і сучасні супутникові засоби навігації.

Також машину облаштували резинометалевими гусеницями, що дозволило збільшити плавність ходу, і камерою заднього виду.

Фото: ukroboronprom.com.ua