Укрпошта оновлює тарифи на поштові відправлення
facebook.com/ukrposhta

Укрпошта оновлює тарифи на поштові відправлення

У зв’язку зі спрощенням тарифної сітки та змінами собівартості послуг з 1 січня 2018 року Укрпошта оновлює низку тарифів на відправлення внутрішньої кореспонденції. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Укрпошти.

«Укрпошта» вводить універсальну послугу пересилання посилки без оголошеної вартості цінності масою до 10 кілограм – «Укрпошта Стандарт».

«Тобто якщо клієнт забажає відправити посилку без оголошеної цінності масою до 10 кг, то ця посилка буде оформлена як відправлення «Укрпошта Стандарт», а її вартість розрахована за універсальним тарифами. Таким чином процес відправлення посилки стане простішим як для клієнта, так і для оператора відділення», — йдеться в повідомленні.

ukrposhta.ua

Також зменшиться кількість тарифних зон і зміниться порядок розрахунку тарифів на такі посилки, що дозволить запропонувати клієнтам більш доступні та конкурентні послуги за рахунок зниження вартості на посилках більшої ваги.

Разом з оновленням послуги «Укрпошта Стандарт», відбудуться оновлення тарифних зон для послуги «Укрпошта Експрес».

ukrposhta.ua

Завдяки оновленню тарифи на пересилання відправлень мають стати простішими та більш зручними для клієнта.

«Такі зміни дозволять оптимізувати витрати на надання послуг поштового зв’язку та підвищити заробітну плату поштовикам (витрати на оплату праці у структурі собівартості послуг складають до 70%)», — додають в Укрпошті.