"Укрпошта" зможе надавати послугу переказу коштів
facebook.com/ukrposhta

«Укрпошта» зможе надавати послугу переказу коштів

Національний банк України дозволив національним операторам поштового зв’язку (на сьогодні такий статус має лише державна «Укрпошта») надавати фінансову послугу з переказу коштів і брати участь у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах за умови отримання ліцензії НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Про це повідомляє Main.in.ua із посилання на постанову, оприлюднену на офіційному сайті банку.

Згідно з постановою №138 від 21 грудня, що набула чинності сьогодні, 27 грудня, на нацоператорів поштового зв’язку поширюються вимоги положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії на переказ коштів без відкриття рахунків за винятком кількох пунктів.

У документі зазначено, що у разі втрати компанією статусу національного оператора поштового зв’язку НБУ має право відкликати відповідну ліцензію.

Директор департаменту фінансових послуг «Укрпошти» Артур Муравицький зазначив, що це рішення НБУ дасть змогу компанії надалі розвивати фінансові послуги та підвищувати рівень їхньої доступності для населення.