«Укрспирт» вироблятиме біопаливо на Тернопільщині

На підприємствах ДП «Укрспирт», які розташовані у Тернопільській області, встановлять нове обладнання. Устаткування дозволить виготовляти біопаливо з біоетанолу, біодизелю та біогазу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт підприємства.

Запуск нового, не традиційного, напрямку виробництва передбачений у Стратегічному плані розвитку спиртової галузі у Тернопільській області.

Планом також передбачено використання післяспиртової барди (відходи після виробництва етилового спирту) для створення кормових сумішей для відгодівлі ВРХ.

Юристи ДП «Укрспирт» розробили та подали до уряду законодавчі пропозиції «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива» та зміни до закону «Про митний тариф України».

«У рамках виконання Стратегічного плану сторони вирішили найближчим часом провести виїзну нараду на одному із МПД у Тернопільської області з організаційних та технічних питань», — повідомили у прес-службі компанії.

Усього на Тернопільщині розташовано 11 підприємств спиртової галузі ДП «Укрспирт», які тісно пов’язані із діяльністю інших агропромислових підприємств регіону та функціонуванням місцевих громад.

Нагадаємо, на Одещині до кінця опалювального сезону 2017/2018 планують запустити найбільшу в регіоні та одну з найбільших в Україні котельню на біопаливі.