Укртрансбезпека представила нові габаритно-вагові комплекси
facebook.com/volodymyr.kistion

Укртрансбезпека представила нові габаритно-вагові комплекси

Сьогодні, 6 листопада, на Софіївській площі Києва представили першу партію габаритно-вагових комплексів, закуплених для Державної служби України з безпеки на транспорті коштом Європейського Союзу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на ЦТС. 

Зазначається, що всього під час презентації було продемонстровано 26 одиниць нової техніки. Під час презентації віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон зазначив, що до кінця року планується закупити ще 52 габаритно-вагових комплекси.

фото: Володимир Кістіон / Facebook

Систему державного контролю за проїздом транспортних засобів, вагові чи габаритні параметри яких перевищують нормативні, було створено для збереження мережі автодоріг України від пошкоджень, які завдає транспорт, що не вписується у нормативи.

Як повідомляли в Укртрансбезпеці, нові ГВК можна використовувати не лише для контролю ваги та габаритів транспортних засобів: вони дозволяють вимірювати рівень викиду газів і зчитувати дані тахографів. Крім того, комплекси обладнано низкою систем, що забезпечують можливість тривалої автономної роботи та комфортні умови праці для інспекторів.

фото: Володимир Кістіон / Facebook

Крім того, зазначається, що під час презентації заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк розповів про план створення єдиної інформаційної системи транспортних відомств, яка дасть їм змогу більш ефективно й оперативно обмінюватися інформацією.

«Ми створимо єдиний інформаційний ресурс усіх підвідомчих установ — Укртрансбезпеки, Державіаслужби та інших. Це буде єдина система, що дозволяє обмінюватися інформацією», — наголосив заміністра.

Нагадаємо, раніше він заявляв, що комплекси планують рівномірно розподіляти по регіонах — по три в кожній області, але в деяких областях їх кількість може зрости до п’яти. За словами заступника міністра, в даний час на дорогах працює 26 стаціонарних вагових комплексів.

Раніше ми повідомляли, що в Міністерстві інфраструктури анонсували проект з контролю ваги вантажівок на дорогах.