Укрзалізниця представила стратегію розвитку до 2021 року
facebook.com/JSCUkrzaliznytsia

Укрзалізниця представила стратегію розвитку до 2021 року

Вчора, 12 вересня, в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час круглого столу з учасниками транспортного ринку представив програму розвитку «УЗ» на 2017-2021 роки. Про це повідомляє УНІАН. 

У програмі визначено п’ять основних стратегічних цілей розвитку «УЗ». Ними стали: підвищення ефективності корпоративного управління, зростання економічної ефективності компанії, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов заявив, що ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією є корпоративна реформа. Він додав, що вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення з числа провідних міжнародних компаній консультанта, який допоможе втілити таку реформу. Процес ітиме в тісній співпраці з ЄБРР та Кабміном.  «Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи «УЗ», — зауважив Кравцов.

Найбільшу частину запланованого обсягу інвестицій буде витрачено на оновлення рухомого складу, як модернізацію, так і придбання нового. Планується, що на це піде близько 4 млрд доларів. Також в. о. голови «Укрзалізниці» повідомив, що компанія вперше готова обговорювати фінансовий план не лише з владою, але і з бізнесом. «Нам нічого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком», — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, вчора ми писали, що ПАТ «Укрзалізниця» планує інвестувати близько 6 млрд доларів у інфраструктуру та рухомий склад.