"Укрзалізниця" запровадить безконтактну систему оплати проїзду
Landlord

«Укрзалізниця» запровадить безконтактну систему оплати проїзду

«Укрзалізниця» планує запровадити нову систему безконтактної оплати проїзду в приміських поїздах та поїздах далекого прямування. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Спочатку систему безконтактної оплати тестуватимуть на маршруті Київ-Бориспіль. Після тестування безконтактних систем оплати на поїздах до Міжнародного аеропорту Бориспіль ця технологія буде розширена на інші поїзди – приміські та далекого сполучення.

«Попередньо передбачено застосування двох нових для Укрзалізниці технологій оплати проїзду в поїздах. Перша – встановимо на Центральному вокзалі в Києві та в Міжнародному аеропорту Бориспіль спеціальні термінали для продажу квитків за готівку та безготівкові кошти. Друга – надамо пасажирам можливість розрахуватися за проїзд безпосередньо в поїздах за технологією, що вже вдало опрацьована в Київському метрополітені спільно з Ощадним банком України», — повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вже до кінця 2018 року буде побудовано залізничне сполучення між Києвом та «Борисполем». Час на дорогу швидкісним потягом-експресом до головного летовища країни складе 35 хвилин.