Укрзалізниця запускає новий потяг, сформований з вагонів-трансформерів
twitter.com/Kravtsov_e

Укрзалізниця запускає новий потяг, сформований з вагонів-трансформерів

У цьому місяці Укрзалізниця має план запустити потяг, сформований повністю з нових вагонів-трансформерів українського виробництва. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу ПАТ «Укрзалізниця». 

Зазначається, що новий потяг запустять у листопаді 2017 року. З Києва він буде курсувати як «Нічний експрес», а з Запоріжжя — як «Інтерсіті+» зі спальними місцями та місцями для сидіння. Згідно з повідомленням, Укрзалізниця вже отримала від виробника — Крюківського вагонобудівного заводу — вісім вагонів-трансформерів, які ввійдуть до складу поїзда, найближчими днями очікують на прибуття ще двох.

«Призначення нового поїзда дозволить вирішити проблему з вивозом пасажирів, яку на сьогодні мають Запоріжжя та Дніпро – осередки досить великих агломерацій. Українці подорожують усе більше як у справах, так і з метою відпочинку – цілком можливо, що потреба в корегуванні звичних маршрутів пасажирських поїздів зростатиме», — заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Першим потягом такого типу, який почав курсувати в Україні став потяг № 149 Київ — Івано-Франківськ, сформований із нових вагонів-трансформерів вітчизняного виробництва. Його перший рейс відбувся 17 січня цього року. Другий поїзд такого типу за тим самим маршрутом запустили 24 лютого.

Нагадаємо, ми нещодавно писали, що з 10 грудня Укрзалізниця вносить зміни у графік руху швидкісних потягів і вводить декілька додаткових міжнародних маршрутів.