Укрзалізниця запустить низку нових міжнародних напрямків
facebook.com/JSCUkrzaliznytsia

Укрзалізниця запустить низку нових міжнародних напрямків

З грудня на Укрзалізниця впроваджує новий графік руху швидкісних поїздів та запускає кілька нових міжнародних сполучень. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що про нововведення в графіку та нові маршрути потягів в. о. голови Укрзалізниці Євген Кравцов розповів сьогодні, 25 жовтня, під час засідання Уряду.

«З 10 грудня ми плануємо запустити новий графік руху швидкісних потягів. Пілотно ми уже запустили декілька напрямків: Одеса-Перемишль, наприклад. Деякі ми запустимо найближчим часом», — заявив Кравцов.

Він додав, що цієї неділі почне курсувати новий потяг Одеса-Львів, укомплектований з повністю нових вагонів, виготовлених на нових підприємствах.

Крім того, він розповів, що Укрзалізниця продовжить нарощувати кількість міжнародних напрямків. У перспективі планується запуск вузькоколійного потягу Мукачеве-Будапешт, а також Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига-Таллінн.  Деякі нові маршрути міжнародного сполучення введуть уже за кілька місяців.

«10 грудня буде впроваджене нове сполучення — Київ-Відень, крім того, буде запущена друга пара за сполученням Ковель-Хельм. Також буде запущено двогрупний потяг Одеса-Рахів-Перемишль», — повідомив Кравцов.

За його словами, у 2018-2019 роках також з’явиться потяг Київ-Гомель.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на початку листопада Укрзалізниця запустить новий швидкісний потяг з Києва до Тернополя.