Укрзалізниця запустить нові електрички з передмість Києва
flickr.com/nsavch

Укрзалізниця запустить нові електрички з передмість Києва

З напрямків Бучі та Броварів до Києва запустять нові електропоїзди, що їздитимуть з таким же інтервалом, як автобуси. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Delo.ua

Зазначається, що про запуск нових електричок розповів на засіданні Уряду в. о. голови Укрзалізниці Євген Кравцов. Початок роботи пілотного проекту з активізації приміського залізничного сполучення в Київському вузлі заплановано на кінець 2017 — початок 2018 року.

«Це має бути сполучення модернізованими електричками з інтервалом руху поїздів 20-25 хвилин по найбільш пріоритетних напрямках приміського сполучення: Ірпінь, Буча, Немішаєве, Бровари», — відзначив він.

За словами Кравцова, очікується, що пілотний проект допоможе розвантажити дороги, залучити нових пасажирів до Укрзалізниці й надати якісний сервіс людям, що їздять на роботу до Києва зі столичних передмість.

«Плануємо, що цей проект буде успішним і ми зможемо втілити його не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років», — додав в. о. голови Укрзалізниці.

Повідомляється також, що населення Броварів у 2017 році склало 103 тисячі осіб. Кількість жителів Бучі офіційно зросла до 33,4 тисяч, а в Ірпені, за актуальною інформацією, проживає 89 тисяч людей.