Уряд схвалив святкування Дня фермера в Україні
enjoiskate8/flickr

Уряд схвалив святкування Дня фермера в Україні

Сьогодні, 11 жовтня, Кабінет міністрів України підтримав проект Указу президента щодо започаткування професійного свята фермерів. Як повідомили у Мінагрополітики, документ набуде чинності після підписання главою держави та опублікування.

Відзначати День фермера запропонували 19 червня. Дату обрали не випадково – саме цього дня 2003 року було підписано Закон України «Про фермерське господарство».

«Розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Підтвердженням цього є значна увага Уряду до розвитку фермерського руху та схвалена ним відповідна концепція держпідтримки. Встановлення офіційного свята, яке б вшановувало працю фермерів, стане ще одним поштовхом до сприяння підприємницькій ініціативі на селі та підкреслить важливість професії фермера як такої», — прокоментував рішення Кабіміну перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Над розробкою проекту Указу президента «Про День фермера» працювало Мінагрополітики за ініціативи громадськості. Мета вводу свята — сприяння розвитку фермерського руху в нашій державі.