В аеропорту «Київ» запрацювала електронна система реєстрації на рейс
iev.aero

В аеропорту «Київ» запрацювала електронна система реєстрації на рейс

У Міжнародному аеропорту «Київ» у Жулянах запрацювала електронна система зчитування посадкових талонів в пунктах контролю на авіаційну безпеку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу аеропорту.

Електронна система зчитування запрацювала як на міжнародних, внутрішніх, так і та бізнес-авіарейсах, що обслуговуються в Бізнес-Терміналі «В».

«Відтепер до проходження контролю на авіаційну безпеку допускатимуться не тільки пасажири з роздрукованими посадковими талонами, але й ті пасажири, що пройшли реєстрацію на рейс онлайн та можуть пред’явити відповідний документ на екранах своїх гаджетів», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пасажири можуть зареєструватися онлайн на сайтах авіакомпаній, за допомогою мобільного додатку або пройти онлайн реєстрацію безпосередньо в аеропорту в кіосках самостійної реєстрації.

Нагадаємо, міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального помічника з пошуку багажу. За планом, він дасть пасажирам змогу швидко знаходити загублені сумки й валізи багаж та повідомляти про випадки крадіжок з багажу.