В Авдіївці відновлять газопостачання до кінця року, - Зубко
flickr.com/basf

В Авдіївці відновлять газопостачання до кінця року, — Зубко

Добудову підвідного газопроводу від селища Очеретине до Авдіївки планують завершити до кінця року. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Урядовий портал.

У рамках робочої поїздки на Донеччину віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко відвідав місце будівництва об’єкту.

«Плануємо, що до нового року в Авдіївці буде газ. До кінця року має бути завершена добудова підвідного газопроводу до Авдіївки від селища Очеретине» — заявив він.

Зазначається, що у червні цього року через обстріли російськими терористами в результаті аварії на магістральному газопроводі без газопостачання залишилися 20 тисяч жителів Авдіївки та населених пунктів Ясинуватського району.

Після чого було прийняте рішення про максимальне альтернативне енергозабезпечення Авдіївки. Для вирішення ситуації було розроблено проект будівництва підвідного газопроводу довжиною понад 14 км. Газопровід до Авдіївки будують в обхід тимчасово окупованої території.

За словами міністра, наразі проект безперебійного забезпечення населення газом знаходиться на завершальній стадії. Відкритим залишається питання щодо Красногорівки та Мар’їнки.

«Відновлення Донбасу, його інфраструктури, систем життєзабезпечення – серед найголовніших пріоритетів Уряду. Це говорить про особливе місце, яке займає регіон і про його важливість, як невід’ємної частини всієї економічної системи України. Серед пріоритетів — надавати першочергову допомогу тим, хто постраждав в результатах військових дій. Тому оперативно, по мірі можливостей, вирішуються питання функціонування систем життєзабезпечення, соціального захисту», — наголосив Геннадій Зубко.