В наступному році Укравтодор почне будівництво доріг з бетонним покриттям
cemaxx via Flickr

В наступному році Укравтодор почне будівництво доріг з бетонним покриттям

Мінінфраструктури планує в наступному році почати втілення трьох проектів реконструкції доріг із заміною покриття з асфальтного на цементобетонне. Загалом планується оновити 232 км доріг. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна. 

Зазначається, що плани Міністерства інфраструктури з цього приводу було озвучено на засіданні транспортного комітету Верховної Ради. Очікується, що загальна вартість робіт з реконструкції та заміни покриття складе приблизно 8 млрд гривень.

Як повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку Мінінфраструктури Віктор Сасін, першим проектом є реконструкція Північної об’їзної міста Житомир по трасі М-06 Київ-Чоп. Довжина ділянки, яку планують реконструювати, складає 22,3 км. Дорогу збираються розширити з 2 до 4 смуг. Цей проект є найдешевшим із трьох, про які йшлося під час засідання комітету. Вартість його реалізації складе приблизно 1 млрд гривень, оновлення дороги фінансуватиметься за рахунок кредиту ЄБРР.

Також заплановано інвестиційний проект реконструкції дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка. Він також передбачає розширення дороги до чотирьох смуг і заміну дорожнього покриття на цементобетонне. Загальна довжина ділянки, яку планують оновити, складає 137 км, а вартість реконструкції становитиме 5,4 млрд гривень.

Про третій проект — капітальний ремонт ділянки автотраси Н-11 Кропивницький-Миколаїв у межах Миколаївської області — розповів представник Укравтодору Андрій Чабанівський. 73 кілометри дороги планують покрити цементобетоном, згідно з розрахунками, витрати складуть 1,6 млрд гривень.

Початок реалізації всіх трьох зазначених проектів реконструкції заплановано на 2018 рік.