В ОБСЄ підтвердили передачу тіл українських військових з окупованої Луганщини

Представники місії ОБСЄ посприяли тому, щоб у смт Новотошківське та смт Сентянівка (колишнє Фрунзе) Луганської області встановився режим припинення вогню. Це дозволило передати тіла загиблих бійців ЗСУ. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Громадське.

«Місія сприяла встановленню режиму припинення вогню і здійснювала моніторинг його дотримання у Новотошківському і Сентянівці для забезпечення, як повідомлялося, перевезення тіл загиблих військовослужбовців ЗСУ», – зазначається у звіті ОБСЄ від 25-го листопада.

Крім того, як повідомили в ОБСЄ, члени патруля Спеціальної моніторингової місії, під час перебування у 1,5 км на північ від Сентянівки чули 2 постріли зі стрілецької зброї в 500 м на північ.

Бойовики заявили про передачу тіл українських військових у п’ятницю, 25-го листопада.

Перед цим у «ЛНР» повідомили про 3-х загиблих від української сторони та про одного пораненого. За версією бойовиків, вони «планували в районі селища Фрунзе здійснити провокації».

Раніше повідомлялося, що за 23 листопада на Донбасі загинуло 5 українських військових. Пізніше у штабі АТО уточнили, що двоє військових, яких вважали загиблими, живі.

«Двоє військовослужбовців Збройних Сил України, які вчора вважалися загиблими під час бойового зіткнення з ворогом біля Кримського, завдяки власному бойовому досвіду і навченості вийшли з-під обстрілів і повернулися до своїх підрозділів», — зазначили в прес-центрі штабу АТО.