В Одесі насмерть замерз двірник, виселений з підвалу комунальниками
dumskaya.net

В Одесі насмерть замерз двірник, виселений з підвалу комунальниками

Вчора, 23 листопада, в Одесі насмерть замерз двірник, який нелегально працював в ЖКС «Хмельницький» в обмін на можливість жити у підвалі будинку №26 по вулиці Прохорівській. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на місцеве видання «Думская».

За словами жителів будинку, кілька тижнів тому чоловік отримав травму ніг, яка фактично позбавила його можливості працювати. Через це працівники комунальних служб виселили його з підвалу, в якому він раніше жив в обмін на прибирання двору.

«Коли він пошкодив ноги і не зміг прибирати, з ЖЕКу на нього стали тиснути: мовляв, вимітайся з приміщення. 22 листопада вони його викинули з цього підвалу і заварили двері. Йти йому було нікуди, день він провів у дворі, а на ніч ми допомогли йому спуститися туди, в підвал, до заварених дверей. Вранці його знайшли мертвим. Зараз похолодало, мабуть, замерз», — розповів один із жителів будинку.

Близько восьмої ранку місцеві жителі викликали швидку допомогу і поліцію. Лікарі, які приїхали на виклик, лише констатували смерть двірника. Зазначається, що поліція прибула близько 13:00 після дзвінка кореспондента видання, який приїхав на місце події на прохання жителів будинку. Працівники слідчо-оперативної групи близько години вони складали протокол і опитували громадян, після чого померлого забрали в морг.

фото: dumskaya.net

Згідно з повідоменням, у ЖКС «Хмельницький», що обслуговує будинок, зазначили, що не можуть прокоментувати інцидент.

«Хто ж вам скаже, що це за людина, якщо ви навіть його прізвища не знаєте? Тим більше, що він працював нелегально. Скільки їх таких є, самі ж мешканці скаржаться, пишуть, щоб їх виселили. Ми просто не маємо права селити в приміщенні нелегального працівника. Це просто неможливо!» — заявила працівниця комунальної служби кореспонденту видання «Думская», що звернувся до неї по коментар.

фото: dumskaya.net